Suvirinimas TIG/MIG/ROBOT

Stengel atlieka TIG/MIG/ TIG ROBOT suvirinimo darbus:

TIG – lankinis suvirinimas nelydžiuoju volframo elektrodu, kuomet galima virinti su pridėtine viela ar be jos. Šiuo metodu viriname aliuminio, juodo ir nerudyjančio plieno detales.

Esant virinimui be pridėtinės vielos, suvirinimo siūlė yra lygi su paviršiumi, dažnais atvejais tai taikoma, kai reikia tik kampų sujungimui po lenkimo ar komponentinės detalės privirinimui, kai nėra taikoma mechaninė apkrova detalei, tokiais atvejais nereikia papildomo šlifavimo prieš tolesnias paviršiaus apdirbimo operacijas.
Esant virinimui su pridėtine viela, suvirinimo siūlė irgi lygi, tačiau priklausomai nuo brėžinyje detalei nurodytų reikalavimų ar kliento pagidavimų, tokia siūlė gali būti papildomai šlifuojama prieš tolesnį paviršiaus apdirbimą. Tokia siūlė jau gali atlaikyti apkrovą, vibraciją, yra stipresnė.

TIG ROBOT – šias Amada kampinio suvirinimo stakles naudojame esant dideliems detalių kiekiams, jų kampams virinti. Šiomis staklėmis viriname juodą ir nerudyjantį plieną. Jos puikiai atlieka darbą ir idealiai tinka atlikti didelius suvirinimo darbų užsakymus per trumpą laiko tarpą.

MIG – pusiau automatinis suvirinimas, kurį atliekame aliuminio, juodo metalo detalėms. Šis metodas taikomas, kai reikia stipraus metalų sujungimo arba kitais atvejais, kai detalės nėra vizualiai matomos ir toks suvirino būdas yra pigesnis sprendimas nei TIG.